Opowiadanie

        Luke to zwykły siedemnastolatek, który ma trochę bardziej przesrane niż reszta. Odkąd jego matka związała się z nowym facetem, świat chłopaka stanął na głowie. Dom, który wcześniej uważał za najbezpieczniejsze miejsce na całym świecie, stał się jego największym lękiem. Codzienne awantury oraz rękoczyny wykończają wszystkich członków rodziny. Bohater wie, że to teraz na jego barkach ciąży wychowanie swojego rodzeństwa i mimo przeciwności losu musi sobie z tym poradzić... ale co zrobić jeśli myśli samobójcze cały czas istnieją w jego głowie, ba pojawiają się jeszcze nowsze. Jak sobie z tym poradzić?
Ludzie mówią, że wprowadza się do swojego życia magię, wtedy kiedy jest ono tragiczne. Tak, też było i w tym wypadku i wcale nie chodzi tutaj o latanie na miotle i wypowiadaniu przeróżnych zaklęć. 
Jest też ona. Piękna, cicha, spokojna. Jej tajemniczość intryguję wszystkich, a  w szczególności Luke'a.  Niepozorna dziewczyna, może zwiastować wiele problemów, jednak dla niego może się okazać wybawieniem z życiowej depresji.


Jak bardzo można zmanipulować człowieka, żeby przestał myśleć swoimi myślami?
Jak daleko się posuniesz, żeby odzyskać to co ci zabrano?
Jaka będzie twoja ostateczna decyzja, kiedy świat wokół ciebie wali się jeszcze bardziej?


Magia to coś co otacza nas wszystkich, a najpiękniejsza jest w nas.
Magia umysłu.1 komentarz:

  1. Hej tu Gosia z blogu Życie królewskie.Masz fajne rozdziały.U mnie pojawiły się kolejne.Proszę o twój komentarz i podaj mi swój fb, pocztę lub coś innego, żebym się z tobą skontaktowała.
    http://opowiadaniezyciekrolewskie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń